Wczasy nad morzem zimą – co warto robić?

Zima, śnieg, chłodne, rześkie powietrze. „To nie pogoda na wczasy nad morzem” – pomyśli wiele osób. Rzeczywiście, nadmorskie kurorty kojarzą się głównie z ciepłą, letnią pogodą. Nie oznacza to jednak, że chłodną porą nie ma tu co robić. Odkryj mniej znane oblicze polskiego wybrzeża i przekonaj się sam, że nad Bałtyk warto przyjechać także wtedy, gdy za oknem pada śnieg.

Tu odpoczniesz

Zimą nad morzem spotkasz to, czego próżno szukać tu latem. Mowa o ciszy i spokoju. Turyści wyjechali, plaże są spokojne i wyludnione. Odpocznij z dala od zgiełku, tłumów i hałasu. Gdy okolice pustoszeją, zimowe wczasy nad morzem stają się prawdziwą idyllą. Do niewątpliwych walorów dochodzi także bogata oferta Hotelu Primavera. Będziesz mógł zażyć ruchu podczas zajęć sportowych (m.in. zumba, nordic walking), a także pracować nad swoją formą na siłowni. Na miłośników pływania czeka park wodny.

Wskoczysz do wody

Nasz park wodny to prawdziwa gratka dla miłośników aktywności fizycznej w wodzie. Zażywanie kąpieli morskich zimą jest oczywiście możliwe, ale nie każdy musi być amatorem takich przygód. Wychodząc na przeciw potrzebom wielbicieli wodnych szaleństw, do dyspozycji naszych Gości oddajemy trzy baseny rekreacyjne, zjeżdżalnię, „dziką rzekę”, bicze wodne, oraz jacuzzi. Dostęp do tych atrakcji jest nielimitowany! Nie zapomnieliśmy także o saunach. Zapewniamy m.in. saunę suchą (fińską), która wspomaga przemianę materii, relaksującą różaną, oraz turecką wspierającą oczyszczanie organizmu z toksyn. Na tak ważne zimą wzmocnienie odporności polecamy lodospad. To nic innego jak schładzanie ciała działające hartująco na organizm. Niech zimowe wczasy nad morzem staną się okazją do wzmacniania zdrowia.

Zadbasz o siebie

Stres, natłok zajęć, brak wolnego czasu – to wszystko prowadzi do zmęczenia, a w konsekwencji może być przyczyną rozwoju groźnych chorób. Zadbaj o siebie! Zimowe wczasy nad morzem to doskonały moment, by zaopiekować się samym sobą. Jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc. Oprócz zajęć ruchowych oferujemy również coś dla ducha. Jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł poznać rozmaite techniki relaksacyjne, które pozwolą Ci poczuć głębokie odprężenie. Wczasy nad morzem zimą mogą upłynąć pod znakiem doskonałych masaży. Zaproponujemy Ci masaż całego ciała, ale także wyjątkowy masaż twarzy, który przeniesie Cię w świat niewysłowionego, bezkresnego wytchnienia. Uchylając rąbka tajemnicy możemy tylko dodać, że mowa o masażu nie tylko twarzy, ale również szyi i dekoltu. To wszystko przy użyciu aromatycznych olejków. Czy wiesz, że fachowy masaż może uruchomić w ciele procesy samoleczenia?

A dla dzieci…

Gwarantujemy, że także najmłodsi nie będą się u nas nudzić. Wspomniany już tutaj park wodny to doskonałe (i bezpieczne) miejsce także dla nich. Do dyspozycji maluchów jest płytki basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie i zabawki wodne. Ponadto czekają strefy zabaw, mini zoo, salon gier, a także gry planszowe i przeróżne książeczki do wypożyczania. Zimowe wczasy nad morzem jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.