Inspirowane animacją Psi Patrol gadżety na prezent

Bajka Psi Patrol od wielu lat przyciąga przed ekrany telewizorów kolejne pokolenia dzieci spragnionych niezwykłych przygód wyjątkowych bohaterów. Nic więc dziwnego, że same postaci weszły do popkultury i stały się inspiracją do tworzenia różnorodnych zabawek, gier, gadżetów. Te natomiast są rewelacyjnym pomysłem na prezent dla miłośników Psiego Patrolu. Pozwalają się identyfikować z bohaterami, pobudzają kreatywność oraz uczą współpracy.

Zabawki z bohaterami serialu Psi Patrol

Charakterystyczne postaci buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego, owczarka Chase’a, cocker spanielki Skye oraz dalmatyńczyka Marshalla, labradorki Zumy, syberyjskiego husky’ego imieniem Everest i cziłały Trackera to najważniejsze walory samej animacji. Poza tym oczywiście przed ekrany przyciągają niezwykłe przygody przyjaciół, którzy są gotowi w każdym momencie nieść pomoc potrzebującym. Z tego samego powodu inspirowane bajką Psi Patrol gadżety również stały się prawdziwym sprzedażowym hitem. Możliwość identyfikowania się z ulubionym bohaterem to najlepsza lekcja współpracy, empatii oraz odwagi. Natomiast kolorowe pieski sprawiają, że zabawki i maskotki czy też gadżety szkolne i ubranie z wizerunkami wyjątkowych bohaterów. Wiele z nich staje się również elementem większej kolekcji i okazją do tego, by odtwarzać historie znane z ekranu oraz oczywiście wymyślać swoje własne.

Z czego wynika popularność Psiego Patrolu?

Nic więc dziwnego, że zabawki Psi Patrol są świetnym pomysłem na prezenty dla dzieci. Okazji w ciągu roku nie brakuje, a bajki są niezmiennie najlepszą inspiracją, ponieważ rozwijają wyobraźnię, uczą postaw i wciągają w świat fantasy, który potem można odgrywać na własnym dywanie. Z drugiej strony gadżety dla chłopca i dziewczynki są również elementem rówieśniczych fascynacji i zabaw. Psi Patrol oczywiście będzie inspirować do współpracy, pobudzi chęć niesienia pomocy, a także da okazję do tego, by stać się bohaterem jak ulubione postaci. Dużym powodzeniem cieszą się figurki cocker spaniela, buldoga czy owczarka, które dają szansę na to, by w zabawie odtwarzać przygody znane z bajki. Tym samym kreskówki przekładają się na naukę logicznego myślenia, rozwijają język i kreatywność, a także budują podstawę pod zachowania i postawy. Ci bohaterowie są wzorami dla kolejnych pokoleń, a to sprawia, że maskotki, puzzle, gry planszowe, jak i interaktywne super zabawki to świetny prezent i okazja, by otaczać się ulubionymi postaciami, które mogą być postaciami w trudnej sytuacji i oczywiście rewelacyjnie wyglądają.