Egurrola Dance Agency – jakość i profesjonalizm!

Chcesz rozpocząć współpracę z jedną z najlepszych agencji tanecznych, jednak nie wiesz czy Egurrola Dance Agency jest tego warta? Jeśli tak, doskonale się składa! Przed państwem mamy okazję zaprezentować opinie osoby, która zdecydowała się wcześniej na współpracę z Egurrola Dance Agency.

Jak się bowiem okazuje ta agencja taneczna  https://agencjataneczna.pl to strzał w dziesiątkę. Zajmowała się ona bowiem różnego rodzaju eventami, z tego też względu nie ma obaw że nie sprosta oczekiwaniom i nie zachwyci uczestników imprezy. Ponadto założycielem tego miejsca jest sam Agustin Egurrola, który zasłynął z perfekcjonizmu i możliwości stworzenia prawdziwego Show oraz choreografii ,które naprawdę przykuwają uwagę.

Egurrola Dance Agency to najlepsza agencja taneczna i agencja eventowa, która działa na terenie Warszawy. Niemniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przypadku zainteresowania ich możliwościami stworzyć pokaz taneczny na terenie całej Polski. Jako agencja Egurrola Dance Studio pracuje z największymi wydarzeniami rozrywkowymi i przygotowuje wyjątkowo oprawy muzyczne.

Wśród instruktorów tańca  https://agencjataneczna.pl/pl/oferta/instruktorzy na szczególną uwagę zasługuje Tomasz Prządka, Katarzyna Mieczykowska, Nina Tyrka, Kamil Kuroczko i Klaudia Koruba.

Klaudia Koruba to zawodowa tancerka i finalistka czwartej edycji programu You Can Dance Poprostu Tańcz. Instruktor z uprawnieniami zawodowymi, a jej specjalnością jest hip-hop i od wielu lat spełnia się zawodowo jako instruktorka Egurrola Dance Studio. Z kolei Kamil Kuroczko posiada specjalizację tańca towarzyskiego jest tancerzem instruktorem i uczestnikiem programu Dancing with the Stars. Natomiast Nina Tyrka to tancerka specjalizująca się w Latino widzom znana jako uczestniczka programu Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami. Przez wiele lat pozostawała tancerką zawodowej grupy tanecznej volt, a także jest instruktorem Egurrola Dance Studio. Katarzyna Mieczkowska specjalizuje się w jazzie i jest uczestniczką piątej edycji programu You Can Dance poprostu tańcz. Wraz z grupą volt miała okazję uczestniczyć między innymi w takich programach jak: Taniec z gwiazdami ,czy Jaka to melodia. Obecnie studentka Akademii Muzycznej na wydziale choreografii i tańca.

Tomasz Prządka jest tancerzem choreografem oraz finalistą trzeciej edycji programu You Can Dance poprostu tańcz. Posiada uprawnienia w specjalizacji hip hop jest instruktorem Egurrola Dance Studio w Warszawie. W grupie volt pozostaje od 2009 roku został tancerz i choreografem i doskonale sprawdza się w obydwu tych dziedzinach. Potrafi zarazić swoją pasją i przekazać to co najważniejsze. W przypadku zainteresowania współpracą z Egurrola Dance Agency nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z możliwości kontaktu bezpośredniego, zobaczyć wcześniejsze realizację i być na bieżąco aktualności, czy dołączyć do grona podopiecznych. Wystarczy wypełnić formularz, dorzucić do niego CV oraz dwa zdjęcia, a agencja skontaktuje się z wybranymi osobami. Może to właśnie do ciebie uśmiechnie się tym razem szczęście!