Dlaczego zabawki z bajek cieszą się taką dużą popularnością?

Ogromną popularnością wśród maluchów cieszą się bajka Psi Patrol. Wysokiej jakości zabawki przedstawiają bohaterskie pieski, które są uwielbiane przez dzieci. Gadżety zostały zaprojektowane niezwykle starannie i wspaniale odzwierciedlają wygląd poszczególnych postaci. W ofercie znajdziesz puzzle, małe maskotki, figurki akcji i ciekawe akcesoria.

Wyjątkowe figurki i zabawki Psi Patrol

Oryginalne Psi Patrol zabawki i figurki wiernie odwzorowują wszystkie bajkowe postacie i przedmioty. Pełne koloru szczeniaki z bajki dzielnie radzą sobie ze wszystkimi wyzwaniami, a kiedy pojawia się jakaś niebezpieczna sytuacja, pieski od razu zaczynają działać, pokazując w ten sposób, że każdy problem można rozwiązać – wystarczy tylko chcieć.

Przygody sympatycznych psiaków uczą pracy zespołowej, empatii, cierpliwości i odwagi. Wspaniale pobudzają kreatywność i wyobraźnię. Warto zachęcić malucha do zbierania zabawek z bajki Psi Patrol. Zapytaj zatem dziecko, którą postać lubi najbardziej i podaruj mu ją na urodziny, gwiazdkę, Mikołajki lub Dzień Dziecka.

Nowoczesne puzzle piankowe Psi Patrol

Oprócz zabawek Psi Patrol znajdziesz też świetne, kolorowe puzzle piankowe, dzięki którym można układać popularne sceny z bajki. Puzzle nie zabierają dużo miejsca w plecaku, dlatego możesz je śmiało zapakować i wziąć na wakacje.

Z takich puzzli można też ułożyć wygodną i komfortową matę, którą łatwo i szybko wyczyścisz wilgotną ściereczką. Puzzle są ulubioną zabawką edukacyjną całej rodziny, rozwijają umiejętności poznawcze i logiczne myślenie, do tego uczą rozwiązywać problemy i o nich mówić. Kształtują świadomość przestrzenną, pobudzają wyobraźnię i kreatywność. W zależności od tematu puzzli mogą się uczyć alfabetu, cyfr, kolorów, kształtów. Poznają zwierzęta domowe i środki transportu. Puzzle poprawiają umiejętności motoryczne i koordynację ręka-oko. Uczą, jak zachować się we frustrującej sytuacji, gdy wydaje się, że żaden element nie pasuje.

Psi Patrol zabawki rozwijają umiejętności społeczne, zachęcają do współpracy i odgrywania różnych ról. Dzieci uczą się dyskutować i przygotowywać przedstawienia. Pamiętaj, by dopasować zabawki do wieku, zwróć też uwagę na to, z jakiego materiału zostały wykonane. Dużą popularnością cieszą się drewniane, plastikowe, papierowe i piankowe zabawki. Zastanów się, co może się podobać Twojemu dziecku.