Balony na hel czy balony gumowe – które wybrać?

Balony to jedne z najbardziej popularnych akcesoriów na każdą imprezę. Są one idealne na przyjęcia dla dzieci, a także dla dorosłych. Nie może ich zabraknąć na imprezie urodzinowej, imieninowej, sylwestrze czy weselu. Balony tematyczne doskonale sprawdzą się do dekoracji wnętrza na baby shower, chrzciny czy jubileusze, a także imprezy z motywami przewodnimi jak Halloween czy PRL. Jest to prosty sposób na szybką i efektowną dekorację pomieszczenia. Klasyczne balony wykonane są z lateksu, są one wybierane najczęściej. Poza balonami gumowymi dostępne są także specjalne balony na hel, które idealnie podkreślają ważne chwile. Dowiedz się, które balony wybrać i czym się one różnią.

Balony gumowe

Balony gumowe lateksowe cieszą się bardzo dużą popularnością od bardzo dawna i są powszechnie dostępne. Kolorowe gumowe balony kojarzą nam się przede wszystkim z przyjęciami urodzinowymi oraz szkolnymi dyskotekami, imprezami i balami dla dzieci. Jednak z balonów takich korzystają także dorośli. Balony gumowe na dużą skalę wykorzystywane są na weselach – tam największą popularnością cieszą się jednak złote, niebieskie oraz białe balony weselne. Balonami lateksowymi w łatwy oraz mało kosztowny sposób możemy przyozdobić salę na pierwszą komunię, chrzciny czy baby shower. 

Balony z lateksu – uniwersalne rozwiązanie na każdą okazję

Wśród balonów z lateksu znajdziemy niemal wszystkie rodzaje balonów na każdą okazję: balony weselne, balony urodzinowe, balony na walentynki czy balony rurki do modelowania. Szeroki wybór dotyczy również kolorów. Gumowe balony dostaniesz we wszystkich kolorach tęczy. Dodatkowo na ich powierzchni możemy znaleźć różnego rodzaju obrazki czy napisy. Na urodziny idealnie sprawdzą się balony z liczbami i cyframi. Balony gumowe są idealne na jednorazowe imprezy. Dzięki swojej kolorystyce stanowią one prostą, acz efektowną dekorację na każdą okazję. Poza tym można je zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Wyjątkowe i efektowne dekoracje – balony na hel

Alternatywą dla balonów gumowych są balony na hel. Balony do napełniania helem występują zazwyczaj w formie foliowej. Balony takie, tak samo, jak i klasyczne balony wykonane z lateksu posłużyć mogą nam do dekoracji sal i innych wnętrz na różne okazje. Są one wyjątkowo estetyczne, dlatego wybiera się je na ważne uroczystości, kiedy zależy nam na oryginalnym efekcie. Balony foliowe, które pompowane są helem, potrafią bardzo wysoko i bardzo długo utrzymywać się w powietrzu dlatego stanowią doskonałą ozdobę na przyjęcia oraz różnego rodzaju imprezy. Bardzo popularne są balony foliowe cyferki, mogą być wykorzystane na urodziny, imprezę sylwestrową czy też jubileusze. Wybór balonów na hel znaleźć można na GoDan Party, występują również w innych formach – np. mogą mieć kształty postaci z bajek. Popularne są balony we wzorki oraz z różnymi motywami, w zależności od okazji, na jaką chcemy je zakupić. Dla dzieci doskonale sprawdzą się z ich bajkowymi idolami lub napisami. Balony foliowe wypełnione helem wystąpić mogą też w formie litery. Z takich balonów ułożyć możemy na przykład imię solenizanta. Balony na hel dobrze prezentują się w zestawie, często jednak kupuje się je pojedynczo. Dzięki ich wielkości – dość sporym rozmiarom, oryginalnym kształtom i bardzo charakterystycznemu wyglądowi doskonale sprawdzają się również “w pojedynkę”. 

Jak napompować balon na hel?

Balony na hel możemy napompować zarówno samemu, jak i skorzystać ze specjalnych usług w profesjonalnych sklepach. Do samodzielnego pompowania potrzebna będzie specjalna butla z helem. Natomiast jeśli nie posiadamy takiej butli, możemy udać się do sklepu. Pompowanie balonów foliowych helem znaleźć można np. w GoDan Party. Takie unoszące się balony na hel są obowiązkowym elementem wielu imprez, a także miłym dodatkiem i podarunkiem bez okazji. Największymi ich fanami są oczywiście najmłodsi, jednak i dorosłym sprawiają wiele radości. Jeśli liczysz na wyjątkowy efekt, wykorzystaj do dekoracji balony na hel, z ich pomocą stworzysz piękną i klimatyczną dekorację na każdą okazję.